2. a 3. dubna 2024

28. 3. - 1. 4. velikonoční prázdniny

• sociální asistent
  • školní psycholog

Jak  už  jsem dříve uvedl   pondělní den, či spíše  dopoledne, bylo ve Vaškově režii,  jelikož jsem  musel  plnit své pracovní povinnosti. Snad  v tomto týdnu naposledy. Z těchto  důodů byl přehozen    dopolední trénink, kdy měla   být  kondička, kterou vedu  já,  za  odpolední.

V dopoledním  bloku se tedy děvčátka potýkala  se zdokonalováním  techniky.  Z  uložených  fotek  je patrné, jak báječně   si umíme ulevit. :-))) Stojí to  za podívání. Nácvik  nikdy není nic moc záživného, nicméně  je   potřeba  ho dělat, a   co   si  budeme  vyprávět,  naše děvčátka  ho potřebují  jako  čuně drbání.

Výše uvedené  skutečnosti se  odrazily nejdříve na aktivitě  a následně i na  hodnocení  tréninku, nicméně   dopolední blok jako  celek  byl  Vencou hodnocen  kladně. Připojujeme i pár fotek.  K obědu   byla  rajská s těstovinou a  plněným luskem,  polévka  -  klasika  vývar, trošku zeleniny.

Po  odpolední siestě  nastoupila chvilka pravdy  v  podobě   odpoledního   bloku kondičních cvičení. Venku  je na padnutí, a tak se rychle rozhodujeme  přesunout trénink  do  tělocvičny, kde bychom  jednak  byli chráněni před dotěrným přímým sluncem a jednak bychom cvičili v chladnějším prostředí.

Na  plánu je posilování s medicinbalama. Mezi holkama  celkem oblíbené, ve srovnání  s běháním, nicméně taky žádná sranda. Sám za sebe můžu napsat, že  vše proběhlo   v  pohodě bez    velkých  excesů nebo   potřeby znovu a znovu  motivovat holky k adekvátnímu výkonu. Co jsem si  naplánoval  v přípravě  jsme zvládli, což je s  ohledem na podmínky super.

K večeři máme rizoto  od usměvavých  kuchařek, takže pohoda. Co jsem se   stačil všimnout , tak jsme si    přidali  všichni. Jediným stínem na dnešním  programu tak zůstává  jen  večerní koupání, kdy si  někteří  jedinci   spletli  koupání s návštěvou  aquaparku, takže nezávislý pozorovatel  by snadno  mohl nabýt  dojmu, že za stejnou dobu se jindy vykoupe půl města, a tak trochu i deblový  turnaj, který Vašek  pro  holky připravil po večeři, kde   nebylo  vše  tak, jak  bychom chtěli či potřebovali.

Tak. Snad  je vše  sepsáno a sečteno. Je dvanáct hodin. :-)) Takže vlastně  úterý. Hezký ráno:-))