znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici  asistent pedagoga a učitel matematiky na částečný úvazek.

Informace na tel.čísle 352 692 547 nebo    736 753 755.

 

 

Jak  už  jsem dříve uvedl   pondělní den, či spíše  dopoledne, bylo ve Vaškově režii,  jelikož jsem  musel  plnit své pracovní povinnosti. Snad  v tomto týdnu naposledy. Z těchto  důodů byl přehozen    dopolední trénink, kdy měla   být  kondička, kterou vedu  já,  za  odpolední.

 

V dopoledním  bloku se tedy děvčátka potýkala  se zdokonalováním  techniky.  Z  uložených  fotek  je patrné, jak báječně   si umíme ulevit. :-))) Stojí to  za podívání. Nácvik  nikdy není nic moc záživného, nicméně  je   potřeba  ho dělat, a   co   si  budeme  vyprávět,  naše děvčátka  ho potřebují  jako  čuně drbání. 

 

Výše uvedené  skutečnosti se  odrazily nejdříve na aktivitě  a následně i na  hodnocení  tréninku, nicméně   dopolední blok jako  celek  byl  Vencou hodnocen  kladně. Připojujeme i pár fotek.  K obědu   byla  rajská s těstovinou a  plněným luskem,  polévka  -  klasika  vývar, trošku zeleniny.

 

Po  odpolední siestě  nastoupila chvilka pravdy  v  podobě   odpoledního   bloku kondičních cvičení. Venku  je na padnutí, a tak se rychle rozhodujeme  přesunout trénink  do  tělocvičny, kde bychom  jednak  byli chráněni před dotěrným přímým sluncem a jednak bychom cvičili v chladnějším prostředí.

 

Na  plánu je posilování s medicinbalama. Mezi holkama  celkem oblíbené, ve srovnání  s běháním, nicméně taky žádná sranda. Sám za sebe můžu napsat, že  vše proběhlo   v  pohodě bez    velkých  excesů nebo   potřeby znovu a znovu  motivovat holky k adekvátnímu výkonu. Co jsem si  naplánoval  v přípravě  jsme zvládli, což je s  ohledem na podmínky super.

K večeři máme rizoto  od usměvavých  kuchařek, takže pohoda. Co jsem se   stačil všimnout , tak jsme si    přidali  všichni. Jediným stínem na dnešním  programu tak zůstává  jen  večerní koupání, kdy si  někteří  jedinci   spletli  koupání s návštěvou  aquaparku, takže nezávislý pozorovatel  by snadno  mohl nabýt  dojmu, že za stejnou dobu se jindy vykoupe půl města, a tak trochu i deblový  turnaj, který Vašek  pro  holky připravil po večeři, kde   nebylo  vše  tak, jak  bychom chtěli či potřebovali.

 

Tak. Snad  je vše  sepsáno a sečteno. Je dvanáct hodin. :-)) Takže vlastně  úterý. Hezký ráno:-))

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy