znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na pozici  asistent pedagoga a učitel matematiky na částečný úvazek.

Informace na tel.čísle 352 692 547 nebo    736 753 755.

 

 

Dobré ráno, tak  jsme   se   probudili do  plačtivého rána, což holky   nezapomněly okomentovat slovy, že je to naschvál, jelikož   dnes  mají    volné odpoledne a   měli jsme všichni vyrazit   k místnímu  jezeru se   vykoupat. :-)) Ale  není  všem hodinám konec, takže se třeba  ještě  vyčasí. K snídani byla  vánočka, marmeláda, chléb, máslo, plátkový sýr, salám +pro  otrlé jedince mléko s ceráliemi. :-))))))))

Tím už jsem trochu naznačil dnešní program. Dopoledne kondice, odpoledne "volný" den na regeneraci. V rámci tréninku  máme dnes  kruháč na posilování, a to ještě  jeho  horší variantu  s delšími intervaly cvičení. Jsem sám zvědav, jak se s tím děvčata popasují. Čeká je šest stanovišť. Od kývání  petkami naplněnými vodou, přes překážky, kliky, cvičení s medicinbaly, po skok přes švihadlo atd.

Bodování, resp. bodovací soutěž jsme  okomentovali  již včera, tak  vzhůru  do tělocvičny. Je skoro 9 hodin:-)))

Dopolední trénink byl  naprosto  v pohodě. Holky makaly a dokonce i bez řečí. :-) Do bodového  hodnocení se výkony jednotlivců  promítnou jen minimální měrou, nicméně  pro spravedlnost je třeba odlišit  jedince, které jsem  musel  při cvičení povzbuzovat. :-)))

11:30

Ještě před obědem  jsme  měli menší  zpestření  v podobě  zásahu místních  hasičů proti  hnízdu  sršní, samozřejmě bez asistence holek. Sršně se usídlily v  místní budce na  nářadí těsně u cesty ,  a  tak musely  pryč. Zásah  se  povedl, dokonce bez jediného žihadla :-)).

K obědu byl bramborový knedlík, špenát a vepřová. Podle frekvence žádostí  u  výdejního  okénka, i tentokrát lze usuzovat, že holkám   chutnalo. Odpoledne  máme  klidové. Chceme vyrazit  k místnímu jezeru.

16:30

Návštěva místní vodní plochy se zvrhla i v návštěvu  Tesca, takže  děvčátka  osvěžila nejen tělo , ale i duši. O něco  málo  horší počasí  se  projevilo  na  počtu  lidí  u vody, takže jsme se smočili  vcelku v  pohodě a bez doprovodu zbytku obyvatelstva. Po vyčerpávajícím pochodu  všichni relaxují. :-))))

19:50

K večeři byl brambor s karbošem. Projevila  se   návštěva Tesca, kdy se   děvenky stačily nacpat chipsy a  čokálodou, takže tentokrát bez přidávání nicméně, co na talíř dostaly, to také snědly. Hlad se pozná na druhé večeři, kdy se  po pomazánce a   chlebu jen zapráší.  Do relaxačních činností jsme se  zapojili i my dva   s Vencou. Lítý boj v pinčesu skončil 1:1 na zápasy. :-))  Je večer. Už nás  čeká jen  vyhodnocení dne a   sečíst body   do  bodovací soutěže. Co jsem se stačil  všimnout, tak  cvičení  mistrů  nikdo  nepokoušel, takže to  bude   jen o součtu bodů  z dopoledního  tréninku. Holt, některé věci člověk nevysvěstlí, natož našim děvčatům. :-)))

21:15

Máme  po vyhodnocení dne. Už jen připojit tabulku  s výsledky  bodovací soutěže   a   máme pro dnešek  hotovo. Tedy relativně. Jtě mne čeká sestavit svatební  proslov neb v neděli  oddávám naší společnou  kamarádku. Dnes tedy ještě, dobrou noc. :-)))

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy