18. 4. 2024 v 16.30

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

(dle informací třídních učitelů)

Dobré ráno, tak  jsme   se   probudili do  plačtivého rána, což holky   nezapomněly okomentovat slovy, že je to naschvál, jelikož   dnes  mají    volné odpoledne a   měli jsme všichni vyrazit   k místnímu  jezeru se   vykoupat. :-)) Ale  není  všem hodinám konec, takže se třeba  ještě  vyčasí. K snídani byla  vánočka, marmeláda, chléb, máslo, plátkový sýr, salám +pro  otrlé jedince mléko s ceráliemi. :-))))))))

Tím už jsem trochu naznačil dnešní program. Dopoledne kondice, odpoledne "volný" den na regeneraci. V rámci tréninku  máme dnes  kruháč na posilování, a to ještě  jeho  horší variantu  s delšími intervaly cvičení. Jsem sám zvědav, jak se s tím děvčata popasují. Čeká je šest stanovišť. Od kývání  petkami naplněnými vodou, přes překážky, kliky, cvičení s medicinbaly, po skok přes švihadlo atd.

Bodování, resp. bodovací soutěž jsme  okomentovali  již včera, tak  vzhůru  do tělocvičny. Je skoro 9 hodin:-)))

Dopolední trénink byl  naprosto  v pohodě. Holky makaly a dokonce i bez řečí. :-) Do bodového  hodnocení se výkony jednotlivců  promítnou jen minimální měrou, nicméně  pro spravedlnost je třeba odlišit  jedince, které jsem  musel  při cvičení povzbuzovat. :-)))

11:30

Ještě před obědem  jsme  měli menší  zpestření  v podobě  zásahu místních  hasičů proti  hnízdu  sršní, samozřejmě bez asistence holek. Sršně se usídlily v  místní budce na  nářadí těsně u cesty ,  a  tak musely  pryč. Zásah  se  povedl, dokonce bez jediného žihadla :-)).

K obědu byl bramborový knedlík, špenát a vepřová. Podle frekvence žádostí  u  výdejního  okénka, i tentokrát lze usuzovat, že holkám   chutnalo. Odpoledne  máme  klidové. Chceme vyrazit  k místnímu jezeru.

16:30

Návštěva místní vodní plochy se zvrhla i v návštěvu  Tesca, takže  děvčátka  osvěžila nejen tělo , ale i duši. O něco  málo  horší počasí  se  projevilo  na  počtu  lidí  u vody, takže jsme se smočili  vcelku v  pohodě a bez doprovodu zbytku obyvatelstva. Po vyčerpávajícím pochodu  všichni relaxují. :-))))

19:50

K večeři byl brambor s karbošem. Projevila  se   návštěva Tesca, kdy se   děvenky stačily nacpat chipsy a  čokálodou, takže tentokrát bez přidávání nicméně, co na talíř dostaly, to také snědly. Hlad se pozná na druhé večeři, kdy se  po pomazánce a   chlebu jen zapráší.  Do relaxačních činností jsme se  zapojili i my dva   s Vencou. Lítý boj v pinčesu skončil 1:1 na zápasy. :-))  Je večer. Už nás  čeká jen  vyhodnocení dne a   sečíst body   do  bodovací soutěže. Co jsem se stačil  všimnout, tak  cvičení  mistrů  nikdo  nepokoušel, takže to  bude   jen o součtu bodů  z dopoledního  tréninku. Holt, některé věci člověk nevysvěstlí, natož našim děvčatům. :-)))