8:30

Dobré ráno,

je pátek, poslední den letošního soustředění. Jsme po snídani, na které byly  ještě  rozebírány zbytky pasty, kterou  se snažily starší holky o "náznak Kanadské noci", což mladší evidentně nepochopily, či vůbec netuší,  o co  jde.

Čeká nás dopolední turnaj, který by měl být vyvrcholením  dosavadního snažení. Bohužel počasí nám udělalo opět menší naschvál a zatím to vypadá, že  beach asi nebude, ale ještě  uvidíme. Změníme pořadí  turnajů tak, aby beach  přišel na  řadu jako poslední  a  třeba se to ještě vybere jako ve středu.:-)) Co tak koukám, mozol už leze.

12:00

Dobojováno. Všechny tři turnaj proběhly  tak, jak jsem předpověděl. Zbývá už jen sečíst body a  udělat vyhodnocení. Napřed ale nakrmíme své žaludky, takže vyrážíme na oběd. Tímto zápisem, respektive zápisem  z   dnešního dne, končí soustředění  Školníhoho volejbalového  klubu 2012.

Nikdo  se nezranil, naopak nabrali jsme spoustu sil do nové sezóny. Pokud jste nás  sledovali celý týden, tak vám děkujeme za vaši  přízeň, kterou nám můžete věnovat i do budoucna. Nás   teď čeká   už jen úklid. Výsledky bodovací  soutěže samozřejmě zveřejníme. Tak  zatím  dobrou chuť.

12:30

K obědu  byla "Hamburská s  knedlíkem" a  opět  v  pohodě. Jinak  máme sečteno. Ze skromných zásob jsme vymysleli  nějaké ceny, takže všechny holky  něco dostanou,  nejlepší dostanou o trošku více. Celkové  hodnocení  napíšeme až  po víkendu. :-)))

Výsledky bodovací soutěže:

1. Eva Krautwurmová       288,07 bodu

2. Simona Vítová             273,34  bodu

3. Míša Kalousková          259,60 bodu

4. Eliška Tichá                  229,39 bodu

5. Denisa Hlušičková        225,21 bodu

6. Markéta  Doksanská      209,49 bodu

7. Kristína Krčínová           190,57 bodu

8. Markéta Johanidesová   189,70 bodu

9. Klára Třísková               181,64 bodu

10. Šárka Košutová            178,16 bodu

11. Jana Hrůzová               149,29 bodu

12. Kateřina Pařízková       89,51 bodu  (Kačka nás opustila již v úterý)

Ze soustředění se vydáváme rovnýma nohama  do  nové sezóny, takže připomínáme, že   hned  v úterý v 15 hod. je první trénink.