18. 4. 2024 v 16.30

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

(dle informací třídních učitelů)

Nástupním dnem  na   soustředění  byla neděle. Celkem máme  dvanáct holek, což lze, vzhledem   k okolnostem, považovat  za úspěch.  Ubytovaní jsme  ve škole stejně  jako loni.   Nástupní den byl věnován   seznámení  s denním režimem,  podmínkami, ve kterých se   budeme  pohybovat a testování. Komentář ode mne je spíše telegrafický, jelikož jsem se musel  věnovat pracovním povinnostem, a to  i značnou část  pondělí. S ohledemace  na tyto skutečnosti chybí i patřičná část fotodokumentace. Na fotkách je zachyceno  jen třídní ležení.

Seznam holek:

Denisa  Hlušičková, Simona Vítová, Markéta Doksanská, Eva Krautwurmová, Míša  Kalousková, Káťa Pařízková, Jana Hrůzová, Eliška Tichá, Kristína Krčínová, Markéta Johanidesová, Klára Třísková,  Šárka Košutová.