7:30

Dobré ráno,

je tu čtvrtek. Předposlední den  letošního soustřední nás opět přivítal  vymetenou oblohou, takže zase bude "pažák". :-)) Všude kolem probíhá ranní hygiena a chystáme se na snídani. Dnes máme na dopoledním tréninku v plánu, krom jiného,  kopečky, což prezentuje 3 série po čtyřech krátkých výbězích. Tak  nám držte palce.

8:35

Snídaně byla sladká, takže jsem  si  raději  dal zbytky salámu a sýr:-)). Děvčátka žebrají zpět své  mobily, které preventivně odevzdaly  na noc, aby nedocházelo k zbytečnému rušení  soustředění na zasloužený spánek,  a  náplň dopoledního  tréninku. Tu jim zatím úspěšně tajíme. :-))

11:30

Dopolední trénink je za námi. Kupodivu  si  na kopečcích děvčata říkala  o nášup, tak  jsme jim to vynahradili  kruháčem v tělocvičně. :-)) Plán nám vyšel perfektně. Na kopečcích  už nebyla rosa a zároveň nebylo žádné zvláštní horko. To jen abychom se pochválili. Neb to nikdo  jiný neudělá. Svěřenkyně makaly až do  samotného konce, takže z naší strany spokojenost. Zvádli jsme udělat i společnou fotku. Jedinou  neznámou tak zůstává  už jen  oběd, jelikož jsme nenakoukli do jídelníčku.

A jelikož jsme kluci šikovní, tak už máme i vyhodnocení kopečků. Holky  jsme rozdělili na mladší a starší, aby  byly zohledněny věkové rozdíly. Výsledky si  můžete prohlédnout v přiloženém souboru. Mezi staršími byla nejlepší Simča. V mladší kategorii Eliška.

18:55

Tajemství je vyzrazeno. K obědu bylo  pečené kuřecí stehno a rýže. Všem chutnalo, takže kuchyně opět za jedna. Odpolední trénink přinesl další blok nácviku, tentokráte na servis a následně  cvičení  na  kompletaci všech doposud procvičovaných činností.

Závěr  tréninku jsme věnovali "cvičení mistrů". Některé výkony byly opravdu obdivuhodné. Třeba  Míša s Evičkou udělaly 671 odbití prsty přes síť. Zkuste ve dvojici  desetkrát odbít a pak čas vynásobte 67 a  dojdete k době, po kterou se  musíte soustředit, nemluvě o  bolení rukou.

Rovněž 185 odbití  prsty, prsty - bagr, bagr Simči a Denisy stojí za pochvalu a aplaus. Předvedené výkony  zcela jistě  zahýbou bodovací  soutěží , takže jsme zvědavi , jakže to vlastně všechno dopadne. Chystáme se na večeři, po které  nás čeká večerní turnaj na antuce. Tak tedy vzhůru do  jídelny.

21:00

Máme po  koupání,dokonce už jsme odevzdali i klíče na Baníku. Dnes  kupodivu vcelku  bez velkých prodlev.  Poslední  večer nám  zpestřily paní kuchařky báječnou večeří. Dostali jsme  opečené brambory (skvěle opečné) a  perfektní sekačku. K druhé večeři  máme vajíčkovou pomazánku s chlebem a snad se dostaneme  i k tomu, že holkám dáme svačinu, na kterou jsme dnes  pozapomněli. Zcela vyjímečně:-))).

Večerní turnaj  na  antuce byl   vyrovnaný. Tři družstva dosáhla na stejný počet vítězství . Vyhodnoceno zatím nemáme, ale  to  celkem  rychle napravíme. Chystáme i  losovačku na zítřejší dopoledne, ikdyž  holky   jsme  mystifikovali pohádkou o tom, že zítra bude prověrka nabraných sil, a že poběžíme  směrem Květná, větrníky, Habartov:-))) U některých jedinců to vyvovalo značný zmatek a neustále se dotazují, cože na tom je pravdy:-)).

21:30

Padlo  losování na zítřejší den, ač  číslo jedna v draftu, vzdal jsem se práva volby a  nakonec na mne zbyl  Lájoš. Zasvěcení  budou vědět. .-))  Ne, že by to  bylo nějaké neštěstí, naopak.  Zítra nás tedy čeká závěrečný trojboj. Tři  turnaje dvojic. Beach, antuka, stolní tenis.

V rámci hodnocení dne došlo  i na hodnocení   kopečků.  Při  srovnání  s  loňskými  výkony došlo k dost zásadnímu zlepšení. U některých jedinců  skoro  o   vteřinu. Celkový průměr za celou skupinu klesl o víc než  půl vteřiny, což je výsledek víc než skvělý.

Tabulku s výsledky  bodovací soutěže zveřejníme později. Ještě mi chybí  dodat pár fotek z odpoledního tréninku, tak prosím o chvilku trpělivosti  pokud  nás  opravdu  sledujete  on-line.

21:50

Průběžným pořadím  značně zahýbalo  cvičení mistrů. Na první místo se posunula Eva, následovaná Simonou, Míša je třetí. Uvidíme, co  s výsledky provede závěrečný trojboj. :-)) Doplněním výsledků  bodovací  soutěže máme pro dnešek  splněno, tak se rozloučíme a  popřejeme všem dobrou noc. :-)))))