18. 4. 2024 v 16.30

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

(dle informací třídních učitelů)

Zdravíme, je úterý ráno. Vypadalo to, že  dnes už nebude takový pařák jako včera, ale už se zase vyčasilo.  Jsme po snídani,  byl chléb, paštika, máslo, sýr, marmeláda a nezbytný čaj. Chladnější ráno využijeme k výběhu v rámci  kondice, což  je mezi děvčaty víc než oblíbená  činnost :-)).

Začíná  trénink a  tím  i možnost ovlivnit bodovací  soutěž. Zatím je   ve vedení  Simča, před Denisou a  Míšou,  ale   minimální bodové  rozdíly naznačují, že posun vpřed   ani pro  ostatní není nic nemožného. Z dopoledního bloku moc fotek asi nebude, jelikož Vašek dolečuje nateklý kotník ještě z  dovolené, takže nebude mít kdo  fotit.

Rozcvičení  proběhlo v pohodě.  Znovu využíváme tělocvičnu, jelikož tu máme vše připavené z předchozího dne. Dopolední  výběh  je směrován do lesa tak, abychom se nepohybovali na přímém slunci. V plánu máme několik minutových bloků, kdy se formou indiánského běhu  přesouváme nad Habartov.

Přesun na místo proběhl v pohodě  bez větších  potíží. K našemu  překvapení  najdeme  místo "terének" haldu   odpadků. Tedy ne všude, ale   je jich tu víc než dosat. Některé  jedince vážně nechápu.

A tak  nám nezbývá  než  čurbes  přehlédnout a  vybrat si trasy mimo haldy. Běháme  4x4 serie po 30 sekundách. V členitém terénu to opravdu  stojí za to. Projevuje se   únava, a tak mi nezbývá  než  ubírat  z bodového konta jednotlivců, nicméně dopolední  trénink   dokončujeme   všichni bez větších  potíží. K obědu je kuřecí  řízek s braborovou kaší tak se  všichni těší. Tedy krom  mne, jelikož místo poledního klidu  vyrážím  znovu do práce.

Odpolední trénink  stíhám. Marně se snažíme rozchodit kropení, tak  budeme muset zapojit Wernyho. Uvidíme, co se s tím povede. Tréninkový  blok byl věnovaný  opět nácviku, tentokráte bez zásadnějších  problémů i přes  nechutné vedro. Pár fotek jsme udělali, tak se můžete kouknout.

K večeři byly plánované špageti a   nutno říci, že se povedly. Takže děkujeme  do školní jídelny.  Je večer. Pomalu usedáme k vyhodnocení výsledků. Holky  vedle dlabou  druhou večeři.  Plánujeme  jít brzo spát.:-))

Bodovací  soutěž - průběžné pořadí  po úterku

1. Simona Vítová

2. Eva Krautwurmová

3. Eliška Tichá

4. Míša  Kalousková

5. Denisa  Hlušičková

Celé pořadí, vč. bodového  hodnocení si lze prohlédnout   v přiloženém souboru!!!!