Vstávali jsme v 7:00 hodin bez rozcvičky. Po vydatné snídani jsme se nachystali na dopolední trénink, který se skládal ze tří bloků - smeč, podání, přihrávka. Děvčata obdržela za předvedené výkony body do celkového hodnocení. S ohledem na skutečnost, že fungujeme první den, nejsme nijak limitováni únavou. K obědu byl knedlík s masem a zelím. Chystáme se na odpolední část denního programu. Na pořadu dne je výběh do lesa (krátké kardiocvičení). K svačině zakousneme jablíčko a sušenku.

Ztráty celkem - nula. Foto přidáme večer.

yes

Odpolední trénink se nesl v duchu výběhu do lesa. Po cca 1,5 km jsme strávili příjemné chvíle vybíháním terénních nerovností. Čas na odpočinek jsme si vyplnili hrou na schovávanou a sběrem šišek k následné střelbě na stromy. Vše jsme si báječně užívali do chvíle, kdy nás překvapila rychle postupující studená fronta, která schladila naše rozpálené hlavy. Následoval rychlý úprk směrem k domovským kurtům. Příjemně prožité odpoledne jsme vyšperkovali zakousnutou sušenkou a s ohledem na neustávající déšť jsme zbytek tréninku přesunuli na školní chodbu, kde nerušeně probíhal kruhový trénink. Celkem bylo sedm stanovišť, které najdete zdokumentované ve fotogalerii.

Po večeři jsme rozehráli turnaj dvojic, který bude dohrán následující den.

Je konec prvního dne. Čeká nás už jen sprchování a případný úklid.

Ztráty celkem - nula.

cheeky