2. a 3. dubna 2024

28. 3. - 1. 4. velikonoční prázdniny

• sociální asistent
  • školní psycholog

Píše se o nás i na novinky.cz

Po dílčích problémech se vstáváním  angry  jsme se úspěšně dostavili na snídani. Čeká nás dopolední blok tréninků. Obligátní příjem, podání a útočný úder. Náladá je výborná.

Ztráty celkem - nula.

Máme za sebou dopolední tréninkový blok. Včerejší kondiční trénink už si vybírá své, únava roste. Nicméně na všech skupinách lze vysledovat alespoň dílčí zlepšení. K obědu jsme měli rajskou s kolínkama + polévka. Po obědě nás čeká chvilka klidu a následně dobrovolné cvičení, za které děvčata získávají bonusové body do celkového hodnocení. Dnes je to prosté odbití obouruč vrchem přes síť se snahou vytvořit maximální šňůru po sobě následujích odbití. Jako vše na soustředění i toto cvičení je rozděleno podle věkových kategorií, kterým odpovídá stanovený limit. Za splnění limitu lze získat až 100 bodů do žebříčku.

Odpolední kondice proběhne v areálu Baníku Habartov, kde se pokusíme zdolat v několika sériích kopečky.

Ztráty - nula.

Dosavadní žebříček: /files/files/testy_na_web(2).xls

Odpoledne tři série překážek (viz fotogalerie). Následoval přesun ke kopečkům, se kterými jsme se úspěšně poprali. K večeři byl karbanátek s kaší a okurkovým salátem. Dnes nás ještě čeká dohrát turnaj dvojic, který máme společně se Šíňaty. Výsledky bodování dnešního dne zveřejníme zřejmě v pozdních večerních hodinách.

Zítra je volný den. HURÁÁÁÁ!!! sad

Ztráty - nula.

Výsledky kopečků