18. 4. 2024 v 16.30

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

(dle informací třídních učitelů)

Noční extempore s létajícími mravenci máme úspěšně za sebou. Noc jsme strávili na chodbě. Děvčata podelhla davové hysterii a odmítala spát v učebně, ve které létal jeden zbloudilý a nemocný mravenec (mravenec s podezřením na slepotu). Chystáme se na výlet do muzea. Následuje vyhlídka MASák a hlavní cíl dopoledního snažení návštěva zdejšího marketu TESCO. Dle názoru některých jedinců by stačilo uspořádat výlet pouze směrem TESCO.

Absolvování programu proběhlo ve shodě s předpoklady. Děvčata nadchla návštěva obou institucí :-), nicméně konečný cíl, Tesco, to bylo to pravé ořechové. Místní market jsme  tak během chvíle naplnili k prasknutí, včetně kas, takže prvotní milé úsměvy ostatních zákazníků  při pohledu na rostoucí fronty, pomalu, ale jistě tuhly.smiley

Odpoledne je volno. Děvčata mají pouze naznačeny možnosti, kterými se mohou zabavit,ale je jen na jejich uvážení, co a  kdy využijí. Předpokládá se, že nejčastěji bude použita poloha - ležícího střelce. Na výběr je stolní tenis, street ball, koupání v jezeře, beach, tenis, volná zábava.

Odpoledne proběhlo koupání dravé zvěře. Ve čtyřech dospělých osobách jsme měli oči jako šneci.:-)))  Vše proběhlo v pohobě, ke spokojenosti všech, vč. ochlazených dospěláků.  Odpolední volno  děvčátka  strávila v pohybu, kupodivu. Všechna se zapojila do činností již výše popsaných, vč. plnění limitů  "cvičení mistrů", kterým dnes bylo  cvičení ve dvojici, odbití jednoruč a příjem bagrem. Dosavadní rekordní počet opakování je 10, ale  předpokládáme, že po večeři nevydrží.:-)))))))

Na večeři padala pochvalná slova na adresu  místní kuchyně. Obzvláště dnešní rizito bylo přijato s povděkem. Takže, díky vám, dámy vládnoucí kuchyní.

Ztráty - nula.