18. 4. 2024 v 16.30

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

(dle informací třídních učitelů)

Pátý den soustředění. Jsme po dni volna. Únava stoupá, potřeba motivace je stále vyšší. Na mladších děvčatech se projevuje dlouhodobá zátěž. Nicméně stále fungujeme všichni. K obědu byl špenát s knedlíkem s vepřovou pečení. Odpoledne nás čeká kondiční trénink, což s ohledem na stoupající teplotu bude zřejmě velice náročné. Pitný režim dodržujeme.

Odpolední program jsme zvádli bez vážnějších potíží přes neskutečné vedro. Vše, co jsme měli v plánu bylo realizováno, takže spokojenost po všech stránkách. Večeře jako  vždy v pohodě. Plátek ze sekaného masa a  bramborová kaše byla  vděčnou poživatinou, kterou jsme se všichni nacpali  k prasknutí. Večer proběhl obligátní turnájek dvojic, kde jsou namixována  děvčata z obou  měst. Nepříjemností je slabší výron v kotníku, který si přivodila Denča Hlušičková. Večer je fotbálek, takže prcháme na  vyhodnocení dne.

Ztráty - 1 kotník, jinak OK.

Žebříček - průběžné pořadí