Předposlední den soustředění. Počasí, jak jsme zjistili na internetu, vyjde. :-)) V sobotu už má pršet a teplota má spadnout až o 17 stupňů, což je šílený skok. Ranní hra, která byla realizována namísto rozcvičky, byla pro děvčátka vítanou změnou. Kotník se nelepší, takže to vypadá, že jsme -1 (Denisa Hlušičková). Ostatní holky jsou v pohodě. Čeká nás snídaně a dopolední tréninkový blok. Po noční bouřce se vyčasilo, tak hurá do toho.

Dopolední trénink se nesl ve znamení značné únavy. Ruce už nebyly tak rychlé jako první den. Nohy občas odmítaly spolupracovat s hlavou a nebyly včas u míče. Proto některá cvičení postrádala přesnost a četnost opakování. To se dalo čekat. Děvčata trénují od soboty a teploty se vždy pohybovaly okolo 30° C. Hráčky zaslouží velkou pochvalu za výkony, které zde v těchto klimatických podmínkách předvádějí. Některým hráčkám jejich zranění nedovolí trénovat. Kotník D. Hlušičkové se nelepší.

Ztráty: -1 (kotník - Denisa Hlušičková)

Odpolední trénink  se nesl v duchu "pall mall". Kondice, volejbal, cvičení mistrů. Něco málo indiánského běhu, kopečků, štafet a cvičení s plnými míči. Vedro bylo limitujícím faktorem pro všechny činnosti, ale nějak jsme to zmákli. Sice se zatnutými zuby, ale zvládli. K večeři  máme špagety. Po večeři se chystáme dokončit, včera rozehraný, turnaj dvojic. Denča dostala ortézu a lítá s berlema. :-) Tak přejeme brzké uzdravení. Pozdravují všichni - holky i trénéři. :-)))

Žebříček hráček - Konečné pořadí