Ahoj, v sobotu  jsme  absolvovali  náš  první trojkový  turnaj. Bylo  to  napínavé, ale  nakonec to  i celkem dobře  dopadlo. :-))) Ač z posledních  tréninků jsem  moc  dobrý pocit neměl. Trénujeme  hlavně červený  volejbal a  trojky jsou úplně o něčem jiném.

Žádná kontrolka, žádná dvě  odbití, ale  volejbal  rovnou.  Je pravda, že nám hodně  pomohla Eliška, kterou   jsem zařadil  k vám do družstva, ale   myslím, že jste to  zmákly. Ze sedmi zápasů, jeden vyhraný a dva zremizované, je celkem  slušná bilance. K turnaji  byly  nominovány Barča, Aneta  a Sára.

Je fajn, že sice po několikerém připomínání, ale nakonec jsme  byli  schopní  realizovat  pokyny, které jsem  sděloval  pro hru. :-))) Pár fotek  z turnaje najdete ve fotogalerii.