Barevný minivolejbal 26.1. 2013  - Sokolov

Tuto sobotu jsme se  zúčastnili  dalšího kola  barevného  minivolejbalu. Stále ještě  využíváme služeb holek z mé bývalé skupiny tak, abychom co možná  nejvíce hrály, tj. že udržíme   balon ve hře, takže získáváme  herní zkušenost, a to  rychleji než  kdybychom se účastnily samy  za sebe.

Tentokráte  bez  Sáry a  nemocné  Maky. V lichém počtu, ale  přesto jsme dali dohromady 4 družstva s  tím, že  u Elišky  se budou  střídat Bianca s Terkou. Nakonec jsem se s Terkou dohodl a  tak trochu  ji  vyměnil  do Karlových  Varů, kde měli také jedno děvče "plonkové". :-))) Obě tak  mohly hrát  stejný počet utkání jako ostatní a bez omezení střídáním.

Výsledky turnaje říkají, že se nám dařilo  víc než dobře, a to v dostatečné konkureci 25  družstev, protože byly  trochu obavy, že  při současné  chřipkové epidemii bude účast mizerná. Na  začátku bylo šest základních skupin  .  pět po čtyřech  a jedna pětičlenná, kde válčily Elza s Biancou, které měly tak trochu smůlu, že jim do  skupiny  nalosovali  budoucí vítězky celehé  turnaje. Nakonec  z toho  byla 3  vítězství , jedna prohra a druhé místo  ve skupině s   následným  bojem  o celkové 7-12 místo, kde holky zdolaly  všechny  své  soupeřky (dalších 5  vítězství).

Petra s  Barčou  bojovaly  ve skupině s  dvěma  chlapeckými  družstvy.  Nakonec vybojovaly   jedno vítězství,  když  je těsně prohrály  zápas  Chodovem 3  o dva body.  Konečné třetí místo je poslalo do skupiny o 13 - 18 té místo. Vyrovnaná bilance dvou  vítězství, jené  remízy a  dvou  proher znamenala  konečné 16. místo. Holky  vyplodily až příliš vlastních chyb. Pokud  tohle změní, tak  budou patřit mezi nejlepší.

Nejlépe dopadly Klára s Anetou,  které  dokázaly  vyhrát základní skupinu a  skupině  o 1-6 místo  vybojovat další dvě výhry a  jednu  remízu. Konečné  3. místo je hodně dobré. K lepšímu umístění bychom potřebovali více herních  zkušeností. Zejména Aneta. GRATULUJI!!!