Přehazovaná  - II. turnaj:

Nedělní  dopolene se   neslo  ve znamení organizace  II.  turnaje v přehazované.  kterého  se  zúčastnilo dvanáct  dvojic, jak  dívčích, tak chlapeckých. S  ohledem  na   velký  počet  dvojic  jsme zvolili  herní systém, který rozdělil  účastníky  do dvou   skupin  po šesti.

V názvech  dvojic se ženili  snad  všichni čerti, ale   a  kurtu už to bylo   o  něčem jiném, tam  vládlo herní  nadšení  a   snaha. Dokonce i  herní  umění, což je velkým postupem  oproti  minulému turnaji. Jen  pro  ilustraci  uvádím  pár názvů  družstev:  Ohnivé koule, Tygřice, Siláci, Maniaci, Mimo, Nevíme, Špunti, Borci, Dračice atd. :-))))

V první  skupině zvítězili  Špunti, další  pořadí:  Tygřice, Ohnivé koule, Siláci, Tygři, Mimo. Ve druhé  skupině obsadily první místo  holky  z  družstva Nevíme,  další  pořadí ve druhé skupině: Klára a spol., Baník, Borci, Dračice, Maniaci.

O celkové pořadí  se  pak  utkala družstva  křížově dle  umístění v základní  skupině (6x6,5x5, atd.).  Každý  turnaj  má své  vítěze, proto je třeba    zmínit  i konečné  pořadí:

1. Špunti

2. Nevíme

3. Klára a  spol.

Všem  zúčastněným  ještě  jednou  děkujeme. Fotky  z akce, opět díky  panu Kulhavému.