Úterý 20.8.2013

Dnešní tréninkový blok proběhl opět bez větších problémů. Nácvik servisu byl pro hráčky tvrdým oříškem, jelikož se neustále nemohou zbavit základních technických chyb. Špatná technika jde ruku v ruce s malou úspěšností na servisu. Ale snad častým opakováním i tuto činnost zlepšíme.

Kondiční trénink byl tentokrát zaměřen na posilování horních končetin. Cvičení s plným míčem byla různorodá a občas i velmi zábavná.

Na konci tréninku jsme opět sehráli turnaj dvojic. Trenérská dvojice se tentokrát rozdělila. První skončila Bianca s Milanem. Druhá byla Bára s Václavem a až na třetím místě Kateřina s Markétou (velkou).

Nejvíce bodů za dnešek získala Markéta Doksanská, která předstihla druhou Míšu Kalouskovou především lepším umístěním v turnaji. V celkovém bodování s poměrně velkým náskokem je na čele Míša Kalousková. Dobře se drží i Eliška.