Středa 21.8.2013

Na dnešním tréninkovém bloku cvičilo jen sedm statečných. Chyběla Kačka. Asi je to moje chyba. Po včerejším tréniku jsem holky upozorňoval, ať se pořádně obléknou, aby nebyly nemocné. Zapomněl jsem jim ještě připomenout, ať po sobě nehážou kusem dřeva. Nějakým takovým kouskem Markéta trefila Kačku a bylo to na šití. Kateřině přejeme všichni brzké uzdravení.

Dnes nebyla kondička, protože Milan měl nějaké pracovní povinnosti. Ale i tak se děvenky zapotily - na programu totiž byla technika odbití obouruč vrchem, prostě prsty. No a ty nám nejdou. Na fotkách je vidět množství chyb.  Všechny se snažily, makaly. Z některých (Míša, Eva) se dokonce téměř proudem valil pot. Bloky náročné na pohyb se střídaly s odpočinkovou pasáží (odbití na koš, hra dvojic).

Nejvíce bodů v tréninku získala Eva. Míša s Evou vytvořily nový rekord v počtu odbití obouruč vrchem přes síť - celkem 692x. Výborný výkon! V celkovém pořadí je stále stejný stav, první je Míša, druhá Eva a na třetím místě se statečně drží Eliška.