29.9. 2013   Viky (lampička)

Ahoj holky,

po delší době jsem se zase dostal k tomu, abych napsal pár řádek k našim tréninkům. Skupinu máme relativně početnou, ale chtělo by to se ještě porozhlédnout a přivést nějaké kamarádky, které by se k nám přidaly. Přece jen, čím více nás bude, tím lépe.

Na čtvrtečním tréninku jsem slíbil hesla, za které můžete dostat nějaké body  do bodovací soutěže. Tak zkuste hledat, jestli se vám povede najít své heslo. Pokud najdete nějaké cizí, tak ho dotyčnému nesdělujte. Ať se taky trochu snaží. :-) Není to nic těžkého. Stačí k tomu trocha trpělivosti.

Jinak tréninky asi zatím v pohodě. Já jsem spokojen, a jestli jste spokojené vy, se dozvím až rozdám papírky, na které mi napíšete, co by jste na trénincích zlepšily. Je škoda, že nás začaly kosit nemoci, protože začínáme a každý  trénink, na kterém nejste je znát. A to víc než dost. Co by jste měly zlepšit se  dozvídáte rovnou na trénincích, takže sem to zatím psát nebudu. Tak přeji hodně štěstí s hledáním hesla. :-)   Adélka (lopatka)

11.9. 2013

Ahoj holky,

jak jsem slíbil, tak činím. :-)) Něco málo povídání k našim tréninkům. Absolvovali jsme spolu zatím dvě tréninové jednotky a musím vás pochválit. Spolupráce je perfektní!! :-)) Moc toho ještě neumíme, ale to se ve velice krátké době změní - doufám. :-)))

Trochu pravidel:

1. Na trénink chodíme o 10 min. dříve tak, abychom se v klidu připravili

2. Na trénink nosíme pití, a to v dostatečné množství (raději trochu nést domů než nemít)

3. Na trénink chodíme s dobrou náladou :-))

Poznámka k nácviku techniky:

- zkuste si zopakovat, co všechno jsme si řekli na tréniku

- zkuste odpovědět na pár otázek:

1. Jak správně "složím" volejbalový košíček???

2. Jak vysoko jsou lokty???

3. V jakém postavení jsou nohy??

4. V jakém postavení máš mít nohy po dokončení pohybu??