18. 4. 2024 v 16.30

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

(dle informací třídních učitelů)

Kvalifikace - krajský přebor starších žákyň

Sokolov 2.10.2011

Hodnocení: pouze šest hráček nakonec sehrálo kvalifikační boje o postup do I. třídy KP starších žákyň. I přes úvodní, možná i zbytečnou, porážku se Sokolovem B dokázaly v ostatních zápasech zvítězit a kvalifikovat se do I. třídy. V základní skupině obsadily druhé místo, které znamenalo kříž se třetím ze skupiny A. Karlovy Vary B děvčata celkem hladce porazila 2:0.

Holíková Natálie - jako "nová" nahrávačka si vedla velmi dobře, zvládla postavení a nekazila.

Hrůzová Dana - po nemoci se vrátila, pomohla družstvu a hrála v rámci svých současných možností.

Jirglová Markéta - příjemné překvapení, získává jistotu na servisu, slabý útok je třeba zlepšit.

Köhlerová Denisa - podávala už lépe, na útok příliš mnoho chyb, trénink, trénink, trénink .... Dobré pole.

Krautwurmová Eva - snad bude útočit, určitě má na lepší výkon, postupně se zlepšovala.

Vítová Simona - organizuje hru, dobré pole, slušná nahrávka, příliš nekazí. Dobrý výkon.

Výsledky ŠVK Habartov:

- VSK Baník Sokolov B 1:2 (48:63)

- VK Karlovy Vary B 2:0 (50:35)

- BVC Chodov B 2:0 (50:10)

- VK Karlovy Vary A 2:0 (50:17)

Celková zpráva z kvalifikace obsahuje i rozlosování I. kola, které se uskuteční 9.10.2011.