<< < 8 9 10 11 12 > >>

Dne 11. 1. 2019 se výběr dívek z 8. a 9. tříd zúčastnil okrskového kola ve florbalu.

V pátek 23. listopadu se oděla naše základní škola do barev národní trikolóry. Bílá, modrá a červená byly všudy přítomné. V tento den během takřka čtyř hodin vyvrcholilo mnohaměsíční úsilí stovek žáků a pedagogů, kteří si v aktuálním roce nejrůznější formou připomínali několik významných výročí.

Den před koncem školního roku, tedy ve čtvrtek 28. června se v Habartově konala tradiční akce, která nese název Poslední zvonění a která je malou společnou slavností pro vycházející deváťáky, budoucí prvňáčky a v neposlední řadě jejich rodiče a přátele. Letos však bohužel zažila více protivenství, než bývá jindy zvykem.

V pondělí 7.5.2018 paní učitelky a paní asistentky prvního stupně naší školy připravily pro žáky 1. - 5. tříd sportovně zábavné dopoledne.

Dne 13. dubna 2018 se konalo školní kolo v dopravní soutěži mladých cyklistů, které se konalo v DDM v Habartově.