Pohár základních škol – florbal (okresní kolo)

Dne 21. listopadu proběhl v Karlových Varech (hala míčových sportů u KV Areny) turnaj okresního kola soutěže (Pohár základních škol) ve florbalu.

Soutěže se zúčastnili: ze 4. A – Marcel Brychta, Martin Mlejnek, Jakub Fikar a Josef Kunc; z 5. A – Radek Běhounek, Petr Černý a David Hrabal.

Přestože se nám zrovna nedařilo, kluci bojovali v každém zápase i proti výrazně zkušenějším týmům složených většinou z florbalistů. Bohužel jsme skončili v naší tabulce na posledním místě jen s jednou remízou. I tak jsem na kluky pyšný, protože se zápas od zápasu zlepšovali. Věřím, že se jim do budoucna bude dařit lépe.

Mgr. Darek Váca