2. a 3. dubna 2024

28. 3. - 1. 4. velikonoční prázdniny

• sociální asistent
  • školní psycholog

Dne 17. března 2011 se žáci z páté třídy zúčastnili další soutěže sportovní ligy škol pro I. stupeň, a to okrskového kola v minibasketbalu na I. ZŠ v Sokolově.  Přesto, že jsme nevybojovali postup do okresního kola, zaslouží si družstvo dívek i chlapců pochvalu za bojovnost a snahu prosadit se. Družstvo dívek hrálo velice bojovně a vyrovnaně s ostatními družstvy. Např. s I.ZŠ Sokolov, která v okrskovém kole vybojovala 1.místo, děvčata remizovala 2:2 a rozhodla teprve střelba na koš tzv. „rychlá smrt.“

Věříme, že naše děti dosáhnou dobrých výsledků v další sportovní soutěži, která se koná v úterý 22. března v Bukovanech.

Děti velmi hezky a sportovně reprezentovaly školu – děkujeme.

Mgr. Martina Trnková