Okrskové kolo v basketbalu

Dne 19.února 2014 jsme se stali pořadateli okrskového kola v basketbalu. Díky nemocnosti a dalším objektivním potížím se utkali pouze habartovští starší žáci a starší žákyně proti březovským. Takže po dohodě „bez ztráty desítky“ postoupili do okresního kola mladší žáci z Březové a mladší žákyně z Habartova.

Jak dopadli ti starší? Jako první nastoupili kluci. Síly byly vyrovnané, koše padaly na obou stranách. Konečný výsledek – 12 : 10 pro Březovou. Dívčí basketbal chvílemi připomínal americký fotbal, byl dravější a bojovnější než ten chlapecký. A opět bodovala Březová, odvážela si skóre 12 : 6.

A co napsat závěrem? Nebyli zranění, vše probíhalo ve zdravém sportovním duchu. Blahopřejeme postupujícím, zejména našim dívkám ze VI.A a VII.A a přejeme jim hodně úspěchů v okresním kole, které se koná 6.3.2014 v Sokolově.

Mgr. Ingeborg Marková