18. 4. 2024 v 16.30

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

(dle informací třídních učitelů)

Basketbalový turnaj IV.B

Pilně jsme trénovali a připravovali se na turnaj v basketbalu. Napjati jsme očekávali den, kdy byly zahájeny první zápasy. Do vzájemných utkání jsme dali všechno. Využili jsme nasbíraných zkušeností jak v útoku, tak v obraně. A jak to dopadlo? Na stupeň vítězů se probojovalo družstvo ve složení:  David Bergmann, Jan Bakura, Klára Brychtová, Viktorie Jašková, Rachel Lovasová. Všichni se radovali ze zlatých medailí. Na druhém místě se umístili Miroslav Zítek, Jakub Zemek, Vendula Hergezelová, Veronika Wolfová, Jiří Mazanec. Bronzové medaile si odnesli Štefan Ferenc, Ladislav Tran, Petr Majer, Klára Dlouhá a Viktorie Kneislová.

Chtěla bych poděkovat MÚ Habartov za příspěvek. Medaile a drobné odměny udělaly dětem velkou radost.

D. Pospíšilová, učitelka Tv