Barevný volejbal

S rokem 2011 jsme se rozloučili turnajem, kde jsme mohli předvést svoji volejbalovou zručnost. Několik měsíců jsme pilně trénovali, abychom zvládli pravidla barevného volejbalu. Zvláště pro prvňáčky to byl nelehký úkol. Naučili se za velmi krátkou dobu nejen chytat míč a házet přes volejbalovou síť, ale i pravidla. Velice nás hráči a hráčky z prvních tříd překvapili. Určitě si zaslouží náš obdiv a velkou pochvalu. Turnaj jsme hráli ve dvou kategoriích. V první kategorii se utkaly 1. a 2. třídy, ve druhé kategorii 3., 4. a 5 třída. Snažili jsme se ze všech sil. A jak to dopadlo?
Výsledky I. kategorie
1.    místo  2. A
2.    místo  2. B
3.    místo  1. A
Výsledky II. kategorie:
1.    místo  5. A
2.    místo  4. B
3.    místo  4. A
Jak hrála jednotlivá družstva je uvedeno v tabulce. Děkujeme MÚ Habartov za sponzorský příspěvek, díky kterému  mohly jednotlivé třídy obdržet poháry a diplomy. Jak obrovskou radost měly děti z medailí nelze slovy popsat.  Moc se těšíme na další sportovní klání.

Dagmar Pospíšilová

Turnajová tabulka 1. a 2. tříd