"Mladí designéři 2016" společnost ŠKODA AUTO a. s.

Dvě skupiny žáků se pustily do další, kreativní soutěžní práce. Tentokrát se jedná o týmovou práci a děti mohou vytvořit svoji představu chytrého auta budoucnosti.

1.tým tvoří : Marcela Korchová, Simona Repíková, Monika Friedlová, Nikola Oláhová

2.tým tvoří : Natalie Chumlenová, Dominik Chumlen, ( Mário Lau z týmu  vypadl, onemocněl)

První tým vytváří 2D obrázek - používá různé zbytky textilního materiálu, temperové barvy, a kousky různobarevných dárkových papírů-svou práci ještě zapaspartují a doplní o příběh.

Druhý tým se pustil do 3D modelu auta - používá papír- kartony, textil, plasty, vatu, drobné materiály, na definitivní práci využijí auto - lakýrnickou barvu ve spreji, a drobné detaily na hotový model ještě dolepí. I tato skupinka musí ke svému modelu auta vymyslet vlastní příběh.

Zatím je vše ve stádiu tvorby, jakmile budou obě práce hotové, zveřejníme finální podoby i příběhy.

Tř.uč. Mgr.Světlana Kellerová