Roční období nás provází vyučováním - jaro

V první třídě nás jaro provází v každém vyučovacím předmětu. Plni očekávání změn v jarní přírodě obdivujeme živé sněženky, tulipány a další jarní květiny při hodinách prvouky. Učíme se o práci na zahradě a ochutnáváme hrášek, na který si na našich zahrádkách ještě pár dní počkáme.

Ve výtvarné výchově vytváříme první práce k ročnímu období jaro. Tématem jsou mláďata a rostliny. Prohlédněte si naše práce jak se nám podařila kuřátka a sněženky.

Velikonoce jsme přivítali vlasatými vajíčky. Malovali jsme obličejíčky a seli semínka řeřišnice.  Pozorovali jsme mladé rostlinky, které nám rostly přímo před očima.

Nyní se těšíme na další teplé dny, abychom si mohli i hodiny tělesné výchovy užívat venku na hřišti.

Mgr. Jarmila Janíková, třídní učitelka