Trávníček v V.A

Jaro pomalinku vítězí nad zimou, vše začíná rašit. I nám ve třídě, pomalinku  raší první  "Trávníček". Předcházela tomu však  jeho výroba. Donesli jsme si starou punčochu, trošku vaty, knoflíky a pevnou nit. Piliny a semena trávy přichystala paní učitelka. Když jsme se dozvěděli jak Trávníčka udělat, pustili jsme se s vervou a bujnou fantazií do výroby. Během necelých 30 minut jsme  měli armádu Trávníčků hotovou. Za necelé dva týdny už Trávníčkovi narostla pěkná kštice vlasů. Ostatní Trávníčci jsou u nás doma, ve třídě zůstal jen ten ukázkový,  na kterém nám paní učitelka vysvětlila postup práce.

V.A