Soutěž o nejhezčí betlém

Již druhým rokem se naše třída zapojila do soutěže o nejhezčí Betlém, kterou vyhlašuje Statek Bernard.

Letos jsme zvolili zcela netradiční materiál i ztvárnění figurek.

Jako hlavní materiál  jsme použili zrnkovou kávu. Za kávu děkujeme paní Zikánové, která nám věnovala celé kilo zrnkové kávy.

Využili jsme i ruličky od toaletního papíru, suché stonky bambusu, rýži, drobné ozdobné  těstoviny, kartony a vatové hlavičky.

Každý žák vytvářel svou postavičku, která se umístila do hotového Betlému.

Lukáš Mašek, Ondra Zikán, Natálka Chumlenová, Ivan Ferenc navíc vytvářeli pod vedením paní učitelky kulisu pro umístění postaviček.

Abychom celé dílo stihli dodělat, sešli jsme se i jedno  odpoledne po vyučování, Ivan, Tomáš, Dominik, Marcelka, Simonka, Natálka, Ondra a Lukáš se s vervou pustili do práce a výsledné dílo všechny potěšilo.

Betlém je vystaven na Statku Bernard v Královském Poříčí, budeme se těšit na výsledky soutěže.

V.A 2015 a třídní učitelka Mgr. Světlana Kellerová