Tvořivá dílna II. A a IV. A

Ve středu, před velikonočními prázdninami jsme pracovali společně II. A a IV. A. Paní učitelky a paní asistentky si pro nás společně připravily několik námětů na zdobení vajíček, velikonoční přání a také jsme tvořili z keramické hlíny. Žáci druhých a čtvrtých tříd se rozdělily do skupin, aby si vzájemně mohli pomáhat. Ve skupinách se děti učily vzájemné spolupráci, komunikaci a toleranci.

A jaké techniky si žáci vyzkoušeli? Zdobení vajíček voskem, omotávání bavlnkou, výrobu vajíčka z dýhy zdobené zrnkovou kávou. Vyrobili si velikonoční přání. Nejvíce děti bavila práce s keramickou hlínou pod vedením paní učitelky Mgr. Světlany Kellerové.

Den se nám moc povedl.

Mgr. Trnková