Podzim 2014

Blíží se zima. Končí jedno roční období. Poohlédneme se trochu zpět. Podzimní téma nás provázelo ve všech vyučovacích předmětech. Pozorovali jsme změny v přírodě, sbírali a zpracovávali jsme materiál podzimní přírody. Známe podzimní měsíce. Pouštěli jsme papírové draky, odhadovali jsme, který má nejdelší ocas a počítali různobarevné mašle ve slovních úlohách. Četli jsme mnoho zajímavých článků. Báseň „Listopad – podzim“ jsme přednášeli zpaměti. Nejlepší přepsané básně jsme nalepili na čtvrtku a vyzdobili vystříhanými podzimními listy. Kouzlo podzimních listů jsme zachytili různými výtvarnými technikami. Společně jsme vyzdobili nejhezčími pracemi naši šatnu. Moc se nám líbí. Je prima přijít do školy, kde nás uvítá krásná šatna zářící veselými podzimními barvami. Náš školní den začíná radostněji.

Dagmar Pospíšilová