Vánoční vyrábění

Ve čtvrtek 11. prosince jsme se nemohli dočkat třetí vyučovací hodiny. Připravila jsem pro děti překvapení. Vyráběli jsme pro maminky pěkný dárek. Přišli nám pomoci starší kamarádi ze čtvrté třídy, kteří už mají spoustu zkušeností. Všichni jim za pomoc děkujeme.  Nejdříve jsme se seznámili s výrobky a vyslechli pracovní postup. Stříhali jsme a lepili. Všichni pracovali s nadšením. Ještě nám zbývá to nejdůležitější. Napsat své první přání. Maminky z krásného přáníčka budou mít určitě velkou radost.

Přeji dětem i rodičům hezké svátky v příjemném prostředí plném sváteční pohody a hodně lásky, štěstí a spokojenosti v roce 2014.

Dagmar Pospíšilová, třídní učitelka I. B