Recyklohraní, aneb jak třídit odpad zábavným způsobem

Po dlouhé době jsme se konečně zapojili do projektu „Recyklohraní“ a jelikož se nám projekt moc líbí, tak jsme se rozhodli, že se do třídění odpadů vrhneme přímo po hlavách.

Rozhodli jsme se, že si vyrobíme vlastní nádoby na třídění odpadů, a aby nebyly zcela obyčejné, udělali jsme si naší „Recyklonožku“ aneb stonožku, která má namísto těla sběrné nádoby na odpad. Naše Recyklonožka se nám moc povedla a nyní se vrhneme na poctivé třídění. A proč to vlastně děláme? Nooo, „Máme moc rádi naši přírodu a rádi jí alespoň trochu pomůžeme“!!

Krom jiného sbíráme drobná elektrozařízení a nepoužívané, vybité baterie. Už budeme mít téměř naplněnu druhou popelnici a i nádoby na baterie už se plní podruhé, a to vše během necelého 1 měsíce. Musíme poděkovat všem kamarádům na 1. stupni, kteří sbírají s námi a popelnice se nám plní jedna radost. JEN TAK DÁL!!

Mgr. Alena Baníková