Jarní květiny

V několika hodinách pracovní výchovy jsme vyráběli jarní květiny z točeného papíru. Pracovali jsme ve skupinkách, protože tyto květiny nebyly malé velikosti. Nejprve jsme si museli rozmyslet, jakou jarní květinu bychom chtěli představit. Poté přišla důležitá práce  - připravit proužky z barevného papíru. Následovala zdlouhavá a náročná práce. Až po několika hodinách se nám všem ve skupinách tvořila nádherná jarní květina. Všichni jsme měli velikou radost, že jsme zdárně zvládli tento úkol. I paní učitelka měla z nás radost, velice nás chválila. Podívejte se na naše výtvory. A pokud budete mít cestu k nám do školy, přijďte si je osobně prohlédnout. Můžete je vidět na chodbách u šaten 1.stupně.

Žáci II.B