Pekelná škola

Ondřej Böttinger

Dne 5.12. jsme měli místo normální školy čertovskou školu.

Museli jsme na sebe hodit nějakou masku čerta, nějaké rozcuchané vlasy a tak dále, prostě jsme museli vypadat jako čerti.

1. hodinu jsme dělali čertovský test pro ďáblíky - byl hezký takový pro čerty.
  2. hodinu jsme hráli různé hry např. vysílačku, všichni čerti z místa a páku nebo jsme tancovali.
  3. hodinu jme také hráli hry, úplně ty samé jako 2.hodinu.
  4. hodinu jsme si dělali čertíky, byly moc hezký a povedli se nám.
  5. hodinu k nám přišla paní učitelka Ligošová a poslouchali jsme písničky a vystřihávali jsme si postavičku čerta a Mikuláše.

Ta vysílačka se hrála tak, že jsme museli říct svoje číslo a potom někoho jiného.

Hra všichni čerti z místa se hrála tak, že vždycky jeden řekl (všichni čerti z místa) a všichni jsme si vyměnili místa.

A pak se hrála páka, kterou určitě zná každý.

Michaela Kroková

Dnes na Mikuláše jsme měli čertovskou školu. První hodinu jsme dělali čertovský testík z matematiky, druhou a třetí hodinu jsme hráli různé hry, čtvrtou jsme měli čertovskou výtvarku.

Nejvíc se mi na tom líbilo, jak jsme hráli hry . Moc jsem si to užila.

Markéta Johanidesová

Dne 5.12. jsme měli na Mikuláše čertovskou školu.

Celá třída jsme se museli obléct do čertovských masek.

1.hodinu jsme psali pekelný matematický test o pekelných žertíkách.Taky jsme psali o sobě.

2.a 3. hodinu jsme hráli soutěže. Například páku, čerti z místa, kohoutí zápasy atd.

4.a 5. hodinu jsme malovali čerty a Mikuláše.

Moc se mi to líbilo.

Sára Čtvrtníčková

Dnes 5.12. je Mikuláš. Měli jsme čertovskou školu. 1. hodinu jsme měli test z matematiky, 2. a 3. hodinu jsme hráli hry, např: Všichni čerti z místa, hráli jsme si na zvířátka, páku, kohoutí zápasy a taky jsme tancovali. 4.a 5. hodinu jsme kreslili čerta. 6. hodinu jsme byli na počítačích. Moc se mi to líbilo.

Kateřina Křivková

Dne 5.12. jsme měli čertovskou školu.

Takže jsme se museli obléci do čertovských masek.

1. hodinu jsme měli pekelnou matematiku, ve které jsme měli matematický test a svůj popis.

2.a 3.hodinu jsme dělali soutěže. Například páku, čerti z místa, kohoutí zápasy atd.

4.a 5.hodinu jsme malovali čerty, Mikuláše,vločky a zvonečky.

Moc se mi to líbilo.

Václav Roubal

5.12. jsme byli ve škole pekelné. Hráli jsme různé hry. Učili se matematiku a Čj. Blbli jsme. Vyráběli jsme čerty. Bavili se o čertech a mikuláších. Hry byly o paměti, chytrosti a síle. Museli jsme býti zticha.

Eliška Vachková

Dne 5.12.2012 jsme měli pekelnou školu.První hodina vypadala tak, že paní učitelka nám řekla,že jí poslal Lucifer a že se jmenuje čertice Dáša. Pak nám rozdala papíry, kde jsme měli napsat, jak se jmenujeme a popsat sebe. Z druhé strany byl pekelný test pro ďáblíky. Až jsme vše vyplnili, vzali jsme si to domů podepsat. Další hodiny jsme hráli různé hry. Např.jsme tancovali. Až jsme všechny hry dohráli, dělali jsme při výtvarné výchově čerty.Tento den měli všichni různé masky nebo byli namalovaní. Strašili jsme i děti. I paní učitelka se mi moc líbila.Tento den jsem si moc užila a nikdy na něj nezapomenu. Ty nejlepší články se daly na internet.