Vánoce

Pátek 20. prosince byl konečně posledním dnem ve škole před vánočními prázdninami, a proto se také musel užít vánočně. Společně se žáky z II. stupně si děti zazpívaly několik vánočních koled. Potom jsme si připomněli vánoční zvyky a tradice, děti nám pověděly, jaká je u nich doma štědrovečerní večeře a jak a kde čekávají na Ježíška. A protože to čekání je tolik dlouhé, tak  si děti "zahrály na Ježíška",  a to tak, že si každý připravil drobný dáreček pro svého kamaráda a  navzájem  se obdarovaly a popřály si krásné Vánoce.  Vánoční atmosféra byla dotvořena cukrovím a teplým čajem a samozřejmě také pohádkou.

Mgr. Alena Karanikolova, tř. uč.