Záložka 2017 - "Tajuplný svět příběhů"

V letošním roce jsme se již po páté zúčastnili mezinárodního česko-slovenského projektu Záložka do knihy spojuje školy, který vyhlásila Slovenská pdagogiká knižnice Bratislava ve spolupráci s knihovnou Jiřího Mahena v Brně.

Tématem letošního projektu bylo: "Tajuplný svět příběhů". Partnerskou školou nám byla slovenská škola ZŠ s MŠ Kežmarok. Hotové záložky na konci října byly zaslány do slovenské školy. Slovenští žáci nám též zaslali záložky.

Cílem 8. ročníku mezinárodního projektu bylo navázání kontaktů a spolupráce mezi českými a slovenskými školami, podpora čtenářství a poznání života dětí v obou zemích prostřednictvím výměnou záložek.

Na závěr bych chtěla poděkovat všem žákům 1. stupně za účast v projektu, kteří společně vytvořili 200 záložek.

Mgr. Ilona Vakešová