Pečení perníčků

Po Mikuláši je nejvyšší čas péct voňavé cukroví. Bez něj si vánoční stůl nedokážeme vůbec představit. Protože se všichni na nejkrásnější svátky v roce těšíme, rozhodli jsme se, že si upečeme perníčky v DDM. Na pomoc nám přišla paní Kapustová, za což moc děkujeme. S její pomocí nám to šlo jako po másle a někteří z nás si stačili omalovat i vánoční obrázek za sladkou odměnu. Naše děvčata se projevila jako malé hospodyňky a také se snažila vše po nás důkladně uklidit. Vůbec nám nevadilo, že některé perníčky nebyly dokonalé. Nádherně vánočně voněly a my měli radost, že jsme k Vánocům zase o něco blíže.

Mgr. Jana Pleyerová