znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* kuchařka/

   vedoucí

   kuchařka

* asistent pedagoga

* sociální asistent

Více informací zde.

Hádej s námi

Žáci naší třídy se 29. 2. 2024 zúčastnili vědomostní soutěže pro 5. ročníky s názvem: „Hádej s námi“. Soutěž probíhala na ZŠ Švabinského v Sokolově. Naši školu reprezentovali tito žáci: Baur Adam, Riedl Matěj, Straková Ema.

Soutěž byla rozdělena celkem do pěti stanovišť. Na vypracování úkolů měli žáci na každém stanovišti 20 minut. Zadání byla velmi rozsáhlá, a proto se žáci museli soustředit nejen na své vědomosti, ale i na to, jak si ve skupině práci rozvrhnou, aby vše stihli vypracovat.

Své všeobecné znalosti si ověřili z finanční gramotnosti, matematiky, přírodovědy, vlastivědy, chemie a fyziky.

Náš tým se umístil na překrásném 5. místě z 18 soutěžících týmů. Tímto bych chtěla ještě jednou dětem z celého srdce poděkovat. Jsem na všechny neskutečně pyšná!

Mgr. Iveta Kopačka

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy