znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* kuchařka/

   vedoucí

   kuchařka

* asistent pedagoga

* sociální asistent

Více informací zde.

Exkurze 8. A + 8. B Horka

V pondělí 20. 5. se žáci 8. ročníků vypravili na exkurzi na Horku – úpravnu pitné vody.

Nejprve jsme se šli podívat na velín, kde p. Pavel Majer žáky seznámil s úpravou pitné vody.  Po zhlédnutí krátkého videa jsme se všichni společně vypravili za panem hrázným Martinem Uhlíkem k vodní nádrži.

Žáci se od pana hrázného dozvěděli spousty zajímavých informací o vodní nádrži a poté se odvážlivci opět pustili po 150 točitých schodech na povrch přehrady za doprovodu p. uč. Sitařové. Odměnou za tento výkon jim byl nádherný pohled z vodní hladiny na okolní přírodu a nádrž jako celek. A já všem odvážlivcům gratuluji.

Poté jsme se vydali do podzemí nádrže, kde žáci možnost vidět krom jiného i seismograf. Pro vystoupení na břeh nádrže jsme všichni museli vyšlápnou dalších 200 schodů. A protože nám tentokrát počasí přálo, mohli jsme se v klidu pokochat krásnou přírodou obklopující vodní nádrž Horka.

                                                                        Slámová Dagmar

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy