znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* kuchařka/

   vedoucí

   kuchařka

* asistent pedagoga

* sociální asistent

Více informací zde.

Fandíme nejen doma

V úterý, dne 14. 5. 2024, proběhne „Den hokeje“ v rámci projektu „Hrdá škola.“ Pojďme se zapojit a podpořit tak probíhající mistrovství světa. Přinést si můžete dres oblíbeného hokejového týmu, šálu, čepici, vlajku nebo se pomalovat. Ukažte, že umíte fandit!!! Ve středu budeme fandit opravdově od 16:30 ve škole.

A tak se také stalo.  Ve středu několik žáků třídy zůstalo po odpoledním vyučování ve škole, abychom si společně užili hokejový duel. Každý si přinesl nějakou dobrůtku a šlo se fandit. Terezka dokonce přinesla výbornou roládu, kterou upekla její maminka. Byla výborná, děkujeme :D.  Třída 6. A  se proměnila v sázkovou kancelář, kde si účastníci tipli výsledky a nejlepší tipaři si odnesli něco dobrého na zoubek. Přestávky žáci využili k tomu, aby si sami protáhli tělo a tak se hrál ping pong.

Myslím si, že si všichni sportovní atmosféru užili.

                                                                                                                      

                                                                    Slámová D. TU

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy