znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* kuchařka/

   vedoucí

   kuchařka

* asistent pedagoga

* sociální asistent

Více informací zde.

Exkurze 7. B a 9. A na Horku

Dnes i přes nepřízeň počasí se žáci 7. a 9. ročníku vypravili na exkurzi na Horku – úpravnu pitné vody.

Na místě nás nejprve provedl p. Pavel Majer úpravnou pitné vody, kde se žáci dozvěděli spoustu zajímavých informací a zjistili, jak se dostává pitná voda do domácností.

Poté jsme se všichni společně s panem hrázným Martinem Uhlíkem vypravili k vodní nádrži pitné vody. Zde se po základních informacích smělí žáci vypravili spolu s p. učitelem Nýdlem po točitých kovových schodech a žebříku na povrch přehrady. Poté se stejnou cestou vrátili zpět. Byla to fuška a odvážlivcům gratuluji.

Další prohlídka probíhala v podzemí přehrady, kde měli žáci možnost vidět seismograf a prohlédli si místa, kam by se jinak nedostali. Po výstupu podzemím na povrch jim byl odměnou krásný výhled na vodní nádrž a okolí vodní plochy.

Poděkování patří panu P. Majerovi a M. Uhlíkovi za příjemný a přínosný výklad, který děti zaujal.

                                   Slámová Dagmar

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy