znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* kuchařka/

   vedoucí

   kuchařka

* asistent pedagoga

* sociální asistent

Více informací zde.

Fyzika je zábava

Po probrání teoretické části nové fyzikální veličiny jsme se s chutí pustili do praktických cvičení. Na vycházce jsme měřili teplotu vzduchu v různých částech okolí Habartova. Každou teplotu jsme zaznamenali. V další hodině fyziky jsme se rozdělili do skupin. Paní učitelka nás seznámila s pomůckami, které budeme ke splnění zadané práce potřebovat a s postupem jednotlivých měření teploty. Zástupci z každé skupiny si vyzvedli teploměry, kádinky, odměrné válce a nádoby s vodou. Změřili jsme teplotu vody z vodovodu. Postupně jsme přidávali led. Paní asistentka nám potom přilila horkou vodu. Zápisy jednotlivých měření nám už nedělaly problémy. V závěru hodiny každá skupina zhodnotila svou práci.  Byla to zábavná hodina. Těšíme se na další zajímavou hodinu fyziky.

                                              Dagmar Pospíšilová a VI. B

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy