znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* kuchařka/

   vedoucí

   kuchařka

* asistent pedagoga

* sociální asistent

Více informací zde.

V Chebu v divadle jsme sledovali "Hru, která se zvrtla"

Již podruhé tento školní rok jsme se vydali za kulturou do Chebu. Tentokráte se naší škole podařila získat dotovaná doprava od Karlovarského kraje, a tak si žáci zaplatili pouze vstupenku, což bylo jistě plus. Za nádherného slunečného počasí se tak téměř celý druhý stupeň, tedy i včetně naší sedmičky, vydal poslední den v dubnu na představení, které nese název „Hra, která se zvrtla“. Jednalo se o komedii koncipovanou jako divadlo v divadle. Drama bylo prošpikováno spoustou humorných situací a nečekaných zvratů a jsem přesvědčen, že většině našich žáků kápl do noty a pobavilo je. Bylo až s podivem, kolik toho v jednom amatérsky ztvárněném představení lidově řečeno nemusí vyjít. Jednalo se o svěží hru, která zkrátka nenudí a bylo zřejmé, že v první řadě si ji užívají samotní herci na jevišti, což se pozitivně odrazilo na jejím celkovém vyznění. Chebské divadlo zkrátka umí a já jsem jen a jen rád, že se nám podařilo navázat na předcovidové výjezdy, kdy jsme naše jediné profesionální divadlo v kraji navštěvovali pravidelně.

 

                                          Mgr. Aleš Plevka, tř. uč. 7. A

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy