znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* kuchařka/

   vedoucí

   kuchařka

* asistent pedagoga

* sociální asistent

Více informací zde.

Exkurze ve firmě ept connector, s. r. o.

Jako každý rok vyrazili i letos žáci 6. ročníku navštívit firmu ept connector, s. r. o.. Tato firma se zabývá výrobou součástek pro elektrotechniku. Paní Titěrová nejprve stručně seznámila žáky s historií a provozem firmy. Žáci se poté pod vedením pana Petra Tótha vydali prozkoumat, jak firma funguje. Povídání nejen o finálních produktech firmy, tedy elektrických konektorech, bylo velmi zajímavé a poučné. Žáci se během exkurze měli možnost zeptat na cokoliv, co je zajímalo nebo zaujalo. Po skončení prohlídky provozu firmy si zahráli o ceny. Otázky jim pokládala paní Titěrová a odměnou za správnou odpověď byly sluneční brýle.

O týden později jsme měli možnost navštívit také pobočku ve Svatavě. Naši žáci byli rozděleni do skupin a pod vedením studentů ze SPŠ Ostrov si vyrobili hrací kostku. Vyzkoušeli si tak především svou trpělivost, přesnost a zručnost. Dětem se exkurze líbila a my se těšíme na další spolupráci. 

                                   Vendula Herynková, DiS

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy