znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* učitel 1. stupně

* učitel 2. stupně

* sociální asistent

* školní psycholog

Více informací zde.

Škola nanečisto

Dne 19. 3. 2024 si škola připravila mimoškolní akci pro budoucí prvňáčky. Mohli si projít školu, zahrát si hry a podívat se na divadlo, které si připravila naše třída. Zpočátku žáci byli nervózní z výkonu, který měli předvést, ale divadlo se jim velmi vydařilo, což pak potvrdil závěrečný potlesk obecenstva. Žáci si vyrobili vlastní masky, přinesli si vhodné oblečení a pilně trénovali ze scénáře. Těšíme se z podobných akcí                         

                                                       3.A. Mgr. Jarmila Janíková, Jana Červenková

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy