znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* učitel 1. stupně

* učitel 2. stupně

* sociální asistent

* školní psycholog

Více informací zde.

Hrdá škola - Den společného umění

Dne 19. 3. 2024 se 3. A spolu s ostatními třídami zúčastnili dne společného umění, kdy jsme malovali na stará CDčka. Žáci si vyzkoušeli novou techniku (malba akrylem) na zvláštní a neobvyklý povrch. Výsledný projekt bude z pomalovaných CD představovat noty na notové osnově. Žákům se projekt moc líbil a vydařil. Těšíme se z dalších akcí                                                         

                              3. A, Mgr. Jarmila Janíková. Jana Červenková

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy