znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* učitel 1. stupně

* učitel 2. stupně

* sociální asistent

* školní psycholog

Více informací zde.

Vánoční vystoupení 

Poslední den před vánočními prázdninami jsme ve třídě měli tradičně vánoční besídku s posezením u stromečku a cukrovím. Abychom se na vánoční svátky správně naladili, připravili jsme společně s přípravnou třídou krátké taneční vystoupení pro žáky prvního i druhého stupně. Společně s nimi jsme si na závěr také zazpívali koledy. Chtěla bych tímto pochválit děti, které taneček bravurně zvládly, a také  poděkovat za pomoc s organizací akce  paní učitelce Burkhardové a paní asistentce Martině Rancové.
 
                                            Michaela Mokrá, třídní učitelka
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy