znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Deskovky a vysvědčení v jeden den - proč ne?!

31. leden byl pro sedmou A, stejně jako i pro ostatní žáky naší školy, okořeněn nejen vydáním pololetního vysvědčení, ale také nevšedním dopolednem, které jsme prožili ve společnosti deskových her. Díky úsilí paní učitelky Herynkové, která vše naplánovala, se měli všichni možnost přihlásit do dvou herních bloků, a vyzkoušet si tak mnoho různých deskových i karetních her. U mnohých zvítězila klasika v podobě dámy, prší, piškvorek či člověče, nezlob se, ale nemálo žáků vyzkoušelo také partičky her mnohem mladších např. v podobě Clueda, Dobble, Gramola a dalších. Ze tříd, které se pro tento den proměnily v herny, se co chvíli ozývala salva smíchu či projevy dalších emocí, které hraní her po celé čtyři hodiny provázely. Přesto nutno napsat, že vše se odehrávalo naprosto v duchu fair play a nebylo nutné řešit žádné konflikty. Zkrátka všichni vzali za vděk tím, že mohli strávit den ve škole hraním a učebnice, sešity a pera mohly zůstat pro tentokrát doma. Pátou hodinu jsme pak přistoupili k rozdání vysvědčení. V naší třídě je celkem devět vyznamenaných, a dvě děvčata se mohou dokonce pyšnit samými jedničkami. To je určitě prima výsledek, navíc umocněný tím, že po zhlédnutí celkového skóre se všichni sedmáci vyslovili v tom smyslu, že se svými výsledky jsou spokojeni, a to je velmi podstatné. Přeji všem, aby stejného pocitu dosáhli i na konci školního roku.

 

t.u. Mgr. Aleš Plevka

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy