znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* učitel 1. stupně

* učitel 2. stupně

* sociální asistent

* školní psycholog

Více informací zde.

Čertovská škola

Je již tradicí, že 5. prosince míváme čertovskou školu. ano tento rok nebyl výjimkou. Ve třídě se to hemžilo malými čertíky. Měli jsem čertovské vyučování. V českém jazyce jsme se čertovsky soustředili na čtení legendy o svatém Mikuláši. V matematice jsme řešili zapeklité příklady. Navštívil nás Mikuláš s čerty a anděly, ale nikdo se nebál, protože my víme, že jsou to převlečení deváťáci. Na závěr dne jsme si dali Mikulášskou bojovku na chodbě. 
 
                           Michaela Mokrá, Martina Rancová
 
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy