znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* učitel 1. stupně

* učitel 2. stupně

* sociální asistent

* školní psycholog

Více informací zde.

Březovský lístek

V sobotu se vybraní žáci naší třídy zúčastnili pěvecko-hudební soutěže Březovský lístek. Do soutěže jsem si připravili tři písničky a taneček.  Získali jsme krásné první místo v kategorii pěveckých skupin 7-10 let. Děti dostaly pěkné dárky nejen od organizátorů soutěže, ale také od pana ředitele Mgr. Václava Riedla, který byl velmi potěšen reprezentací naší školy. Děkuji paní asistentce Martině Rancové za pomoc s realizací a paní učitelce Hance Burkhardové za zapůjčení kostýmů. Dále děkuji rodičům, kteří děti nejen dopravili na Březovou, ale byli i skvělými fanoušky v publiku. Chtěla bych také velmi pochválit děti za odvahu vystoupit na velkém jevišti a krásný pěvecký výkon.
 
                                          Michaela Mokrá, třídní učitelka
 
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy